Satilik Ev, Hnidyn, Kiev, Ukrayna, Центральная

Satilik - Cod. 40421

  • Tipoloji: Ev
  • Bölge: 1200 m²
  • Daire No: 10
  • Kat: 3

Altın yaldız gerektirmez - İngiliz stili hakkında böyle söyleyebilirsiniz. Bu, pahalı ve asil olması gerektiği, ancak gereksiz süslemeler ve cicili bicili olmadan kısıtlanması gerektiği anlamına gelir.
İngiliz tarzında ev, buna klasik demek uygun olur. Bu tür evler güvenilirlik, istikrar standardı olarak kabul edilir ve İngiliz aristokrasisinin yaşamının orta boyutuna karşılık gelir.
Binanın zarif bir tasarımı var, çünkü temel gücü, incelikli ve hassasiyeti, asaleti ve lüksü birleştiriyor. İlk bakışta bir İngiliz evine değil, ihtişamıyla cezbeden gerçek bir ortaçağ kalesine bakıyormuşsunuz gibi görünebilir.
İngiliz malikanesinin manzarası doğal olana çok benziyor. Hatların olağan bir orantılılığı ve şiddeti yoktur. Tüm öğeler sitede rastgele sırayla bulunur. Ana ayırt edici özellik öngörülemezliktir.
Kompozisyonlar, tüm bileşenlerini aynı anda fark etmenin imkansız olduğu şekilde tasarlandı. Her yeni çim, yemyeşil bitki örtüsünün veya yoldaki bir virajın arkasına saklandığı için tamamen beklenmedik bir şekilde görünür.
Monotonluğa yer yok. Tüm detaylar titizlikle hazırlanmış ve harika bir uyum içinde yerleştirilmiştir. Forbs çayırları, asırlık ağaçların görkemli bahçeleri ile dönüşümlüdür, çimlerin temizliği, çalı çalılıklarıyla vurgulanır ...
Bu muhteşem yerde, görünüşte en basit çiçek yataklarına bile asalet bahşedebilecek inanılmaz bir oran duygusu var. Kontrastlarda oynama yeteneği nedeniyle, rahat bir atmosfer yaratıldı ve nihayet, işlevsellik ve estetik dengesine karşı çok saygılı bir tutum yaratıldı.
Asil lüks ve aristokrasiden memnun olanları anlamak kolaydır. İç mekandaki İngiliz tarzı, zarafet ve zevkle seçilmiş detaylarla büyülüyor.

Evin içi, saygınlık ve lüks gibi kavramlarla karakterize edilebilir.

Evin tasarımı aristokrasisi ve şıklığıyla dikkat çekiyor. Dışa dönük muhafazakarlık ile rahat görünür ve sizi hoş bir konaklama için hazırlar - oturma odası hoş aydınlatmayla doludur ve yumuşak bir atmosfer yaratır. Odalar zengin hacimsel perdelerle özellikle şıktır. Soğuk mevsimde mermer şömine ile konfor artırılır.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


REALIGRO FREE ADVERT
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB