Satilik İnşa Edilebilir Arsa, Verhnij Jaseniv, Ivano-Frankivs'k, Ukrayna, Ukraina, Ivano-Frankivska Oblast, Verhovynskij Rajon, Verhnij Jaseniv

Satilik - Cod. 38986

  • Tipoloji: İnşa Edilebilir Arsa
  • Bölge: 7500 m²
  • Daire No: 2
  • Kat: 2

Hutsul bölgesinin kalbinde, Karpatlar'da, üç bina binasından oluşan Verhnyj Jaseniv köyünde, 74 arelik bir yaşam alanı satacağım.

Habitat, dükkanların ve bir kilisenin bulunduğu köyün merkezinden 10 dakika uzaklıkta, Hutsul bölgesinin başkenti - Verhovyna (eski adı Ababa), İvanofrankivsk'e (eski adı Stanisławów) 120 km, Çernivtsi'den 120 km, Kolomyya'dan 60 km uzaklıkta bulunuyor. 10-15 dk. Asfalt yoldan yürüyerek, kuru havalarda yazın arazi aracı ile eve giriş. Kış aylarında, bir dörtlü döngü veya kızak. Bir araba ya da kamyon kiralamak - gerekli şeyleri getirmek. Doğrudan arsaya yol yapımı ile ilgili ilk çalışmalar başladı, tamamlanması yatırım gerektiriyor.

Büyük potansiyeli olan bir yer, turist yurdu için ideal, küçük otel, zavallılık. Bir kaynak üzerinde, 25 ares civarındaki iki arsa gelişmemiştir.

Üçüncü arsada (25 ares), ladin tomruklardan yapılmış, bodrum katsız, taş temelli, 9,03x10,30 m. (1950'lerden kalma sağlıklı bir top olan) bir konut ev, 9 yıl önce tadilatı yapılmış, kendi kuyusu ile su akan yalıtılmış bir zemin (12m derinliğinde), kazan, fosseptik, elektrik, cep telefonu şebekesi kapsama alanı, uydu tv.
Evin önünde, Black Cheremosh Vadisi'ne bakan kapalı bir sundurma vardır. Zemin kat - mutfağa açık oturma odası, yatak odası, koridor, tuvaletli tuvaleti (duş) ve üç yardımcı odası - biri odaya dönüştürme imkanı. Tavan yüksekliği 7 m'nin üzerinde - yalıtımlı değil, asma kat ve banyo bulunan 4 yatak odasına dönüştürülebilir. Evde yıl boyunca yerleşim yapıldı - elektrikli ısıtıcılar, soba, şömine. 2017 yılında yine Polonya'dan ithal edilen araçlarla korunan, bölünmüş ladin çakıl kaplı çatı. Banyo - fayans, duş, lavabo. Mutfakta yerel bir marangoz tarafından yapılmış el yapımı dolaplar, odun ateşli mutfak, oturma odasının tüm duvarını ısıtır ve elektrikli ocak bulunur.


Ek olarak, arsa üzerinde benzer bir alana sahip ikinci bir ev, bir sundurma, kütük, dağlardan alınmış ve turistik hostel için arsa üzerine katlanmış, Pisany Kamień'a giden turist yolunda (1,5 saat). Ev, on dokuzuncu yüzyılın sonlarından itibaren, yirminci yüzyılın yirmili yaşlarında mükemmel durumda genişletilmiş tarihidir. İki oda ve bir koridor. Yeniden yapılandırılmış olanlar: açık ocaklı ve fırınlı bir kil ekmek fırını ve üstü kapalı ocaklı ve fırınlı bir ikinci kil fırın. Evin adı verilen vadinin güzel manzarasını sunan bir veranda. dranka (benzersiz!) bir tahtadır (kiremit değil).
Arsada, bir toprak mahzeni ve küçük bir kümese ile odunsu bulunmaktadır.
Bir konut ev ceviz verandasında benzersiz eski elma çeşitleri. Çitin arkasında - orman - mantar, böğürtlen, yaban çileği.
FOTOĞRAFLAR YAPILAN PLANI 25 ALANIN TOPLAM ALANINI GÖSTERİYOR
VE AŞAĞIDAKİ İNŞAAT ARASINDAKİ 49 AES.

Kalan 49 alan benzer alanlara 2 parcaya bölünmüştür. Birinde şu anda derme çatma bir su tankına dahil olan kaynağı keser. Sahibinin yokluğunda, komşular suyu kullanır.

Gelişmemiş parsellerin fiyatı - 1300 ABD doları / ares Arsa başına 1300 ABD Doları + arsa + 10.000 ABD Doları teçhizatı olan binalar için. 3 arsa alırken fiyatlar pazarlıklıdır.

İÇİN KAYITLI GÖRÜNTÜLEMELER BU DUYURU

Ülke bazında görüntülemeler

Tarih aralığını değiştirin

Bu emlakla ilgili soru


İlan Özel tarafından gönderildi
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
İptal
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB